Zápisky z cest

V této části webu chci psát o svých zážitcích z cest po místech, která mne něčím zaujala.

Nebudu zde uvádět detailní zeměpisné nebo geografické, či jiné informace, protože takových informací je na síti dost a dost a pokud je čtenář potřebuje, jistě si je na Internetu snadno nalezne a určitě budou i aktuálnější, než kdybych je sem jednou zapsal a dále je již neaktualizoval.

Zatím zde budou pouze zápisky z některých cest za posledních asi 5 let, kdy jsem začal hodně fotografovat digitálním fotoaparátem. Ale když si někdy najdu čas (a hlavně se mi bude i chtít :-)) tak možná naskenuji své starší fotografie, protože obzvláště mezi fotografiemi z horolezeckého prostředí vysokých hor mám poměrně dost zajímavých fotografií. Tedy alespoň mně se kdysi líbily, tak by snad mohly být zajímavé i dnes.

Poznámka na závěr:

Došlo mi několik e-mailů s dotazem proč dávám na fotografie kromě loga také poměrně výrazný vodotisk. Je to proto, že jsem se v minulosti opakovaně setkal s tím, že fotografie opatřená pouze logem v pravém dolním rohu byla upravena a logo odstraněno. A protože se takto upravené fotografie objevili na různých Internetových stránkách bez uvedení autora nebo dokonce pod jiným jménem autora, rozhodl jsem se fotografie takto ničit.

Kdo má o fotografie zájem, není problém mi napsat a já mohu fotografie obratem vytisknout a odeslat, případně se dohodnout jinak, ale zloděje nepodporuji!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zápisky z cest. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.