Čaj o páté se starostou

Po mnoho měsíců se nesměly konat žádné kulturní ani sportovní či jiné akce. Mezi ně patřilo i setkávání se starostou, které starosta Josef Červený pořádal již od roku 2019 vždy každou druhou středu ve čtvrtletí.

Tentokrát setkání proběhlo v restauraci Oáza 7. července 2021, protože v restauraci při konzumaci nemusí být rouška, kdežto v zasedací místnosti by být musela. A čaj se s rouškou pije dost blbě… A navíc konání v restauraci umožnilo rozšířit sortiment nápojů poskytovaný starostou.

Na čaj si přišlo se starostou popovídat a zjistit, jak se vyvíjí situace v aktuálních problémech, které naši obec trápí, více než dvacet obyvatel. Probíraly se problémy kolem dodělání kanalizace, starosta také seznámil přítomné s připravovanými projekty čekajícími na příslušné dotace. Samozřejmě se nemohla vynechat ani situace kolem objížďky silnice I/16, kde se problémy s ucpáváním komunikací posunují na různá místa po Pilníkově.

Starosta všem účastníkům tradičně vařil čaj nebo i kávu a paní starostová doma upekla velmi dobré borůvkové mafiny. Některým tak chutnaly, že je snědli i s papírovým košíčkem…

Podle zpráv z médií doufejme, že Čaj o páté se starostou nebyl zase na dlouhou dobu poslední a že se v říjnu opět sejdeme.

Příspěvek byl publikován v rubrice město Pilníkov, reportážní fotografie se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.