Hurá na prázdniny… a přišel i kouzelník!

Konec školního roku 2015 / 2016 letos vyšel na čtvrtek a hned odpoledne uspořádal kulturní a sociální výbor zábavné odpoledne pro děti „Hurá na prázdniny!“

Děti se sešly u pódia za hospůdkou „Na hřišti“ kam je již z dálky lákaly veselé písničky. Ve 14:45 hodin pódium ovládl kouzelník Waldini a hned se mu podařilo navázat kontakt s dětským publikem. Do svého vystoupení zapojil i obecenstvo a děti mu s kouzly aktivně pomáhaly. Nejprve ve spolupráci s Matyášem předvedli kouzlo ztraceného červeného míčku (hádejte odkud se nakonec objevil…). Úspěch mělo i čarování s papírovou holubičkou, která nakonec oživla, s králíčkem, se starými gramofonovými deskami nebo s prstýnkem jedné z návštěvnic. Nejvíce se ale dětem líbilo číslo s pomocníky Okurkou a Cibulkou, se kterými kouzelník nejprve umlel mouku na chleba a nakonec upekl piškoty. Na závěr si děti odnesly balonky vytvarované do podoby pejsků, mečů a dalších tvarů.

Po kouzelníkovi ještě na děti čekala řada soutěží – na motorkách, přenášení vody, v nafukování balónků a v tanci. A úplně na závěr si děti mohly sami vytvořit malé i velké bubliny.

Zábavného odpoledne se zúčastnilo více než šedesát dětí.

Po celé odpoledne se děti i jejich rodiče moc bavili. Bylo to opravdu vydařené odpoledne a kdo přišel, určitě nelitoval!

Publikováno také na novinky.czzde.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.