MDŽ U Skutilů aneb večer pro ženy

Volba „Misáka MDŽ 2016“ se stala zlatým hřebem večera pro ženy v pilníkovském penzionu U Skutilů.

V pátek 13. března 2016 se v pilníkovském penzionu „U Skutilů“ uskutečnila další oslava Mezinárodního Dne Žen. Večerem i letos provázel osvědčený konferenciér Pavel Dostál, který nejprve uvedl vystoupení dětí z místní mateřské školy pod vedením paní učitelky Geciové a Mihálkové, která děti doprovázela hrou na klávesy. Po nich vystoupily děti z nedávno založeného kroužku Pilníkováček. Na závěr svého vystoupení děti rozdaly všem přítomným ženám vlastnoručně vyrobené přání a také vlastnoručně vyrobenou papírovou květinu.

Trhákem letošního večera pro ženy se ale nakonec stala volba „Misák MDŽ 2016“. Soutěž se, jak už to u takových soutěží bývá, sestávala ze tří disciplín. Nejprve se soutěžící představili ve společenském oděvu. Ve druhé disciplíně kandidáti na misáka předvedli, jak umí nalíčit dobrovolnice z publika. Nalíčené ženy skutečně každého zaujaly! Poslední disciplína, která samozřejmě nemohla chybět, byla promenáda v plavkách.

K tanci a poslechu celý večer hrál DJ BOBO – Robert Kraus a i letos se mohly zájemkyně nechat během večera vyfotit v přenosném ateliéru.

Publikováno také na novinky.czzde.

Večer se vydařil a opět u žen sklidil velký úspěch!

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotografické služby, informace z kultury, město Pilníkov, portrétní fotografie, reportážní fotografie se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.