Sejdeme se na taneček aneb posezení se seniory

V sobotu 7. prosince 2013 odpoledne se opět po roce sešli pilníkovští senioři ke svému každoročnímu předvánočnímu setkání. I letos byl o setkání mezi seniory velký zájem a tak se jich na sále restaurace „Slunce“ sešlo pětačtyřicet. Členky Komise pro kulturu a sport, které celé setkání zorganizovaly, samozřejmě nezapomněly ani na drobné občerstvení, ani na kávu či čaj pro každého účastníka setkání.

V úvodní části setkání předvedla své umění skupina 12 mažoretek ze ZŠ a MŠ Chotěvice. Po nich předvedly krátké vystoupení ještě dvě místní gymnastky. Všem se vystoupení moc líbila, a tak za něj všechny malé slečny sklidily zasloužený potlesk.

A potom se již rozproudila všeobecná zábava. Kdo chtěl, mohl si jen tak posedět a popovídat s přáteli nebo si i zatancovat. K poslechu a k tanci hrál pan Prokop, který střídal různě rychlé písničky, takže si každý mohl zatancovat v rytmu, který mu vyhovoval. Asi nejvíce si zatancoval pan starosta, který provedl všechny přítomné ženy.

Novinkou letošního setkání bylo losování o několik zajímavých cen. Pro ženy bylo připraveno několik dárkových poukazů do kosmetického salónu, a protože muži by na kosmetiku asi nechtěli, bylo pro ně připraveno stejné množství dárkových balíčků.

Setkání rychle uteklo, všem se prý velmi líbilo a již těší se na setkání příští.

Publikováno také na novinky.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, video se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.