Velikonoční vítání občánků

První vítání nových občánků proběhlo týden po velikonocích, tedy 03. dubna 2016, takže se vlastně jednalo ještě o „velikonoční vítání.“ Protože kulturní výbor ještě nefunguje, opět organizaci zajistil sociální výbor zastoupený jeho předsedkyní Hanou Blažkovou.

Velká zasedací místnost na radnici byla slavnostně vyzdobena velikonočními motivy vajíček, králíčků a slepiček. Ani upečený beránek s červenou mašlí nechyběl!

Po úvodním slovu Hany Blažkové zahrály a zazpívaly děti ze sousední ZŠ a MŠ v Chotěvicích pod vedením ředitle Mgr. Františka Šuberta, který je zároveň doprovázel hrou na akordeon. Po kulturním vystoupení byli noví občánci přivítáni starostou Pilníkova Miroslavem Klapkou následně zapsáni do pamětní knihy města Pilníkova. Každá maminka obdržela květinu a starosta předal rodičům pamětní list a finanční dárek.

Prvními letošními přivítanými občánky byla tři děvčata a jeden chlapec:

  • Vysloužilová Amélie
  • Vanický Samuel
  • Tölgová Anna
  • Mihálková Viktorie

Nakonec si zástupci města s rodiči připili na zdraví dětí.

Přejeme dětem šťastný a radostný život v našem městě.

Publikováno také na novinky.czzde.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, vítání občánků se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.