Licenční podmínky

Pokud nesouhlasíte s následujícími licenčními podmínkami, opusťte prosím tento web!


Licenční ujednání

  • Je zakázána jakákoli distribuce, přenos či reprodukce obsahu stránek, pokud není uvedeno jinak (viz. níže).
  • Obsah stránek lze použít výhradně k Vaší osobní potřebě.
  • Všechny informace uveřejněné na našem serveru mají pouze informativní charakter, tudíž za případné nesrovnalosti, vzniklé s jejich využitím, nepřebíráme odpovědnost.
  • Nepřebíráme žádnou odpovědnost za informace uveřejněné na jiných stránkách, přestože odkazy na ně jsou nebo byly umístěny na těchto stránkách.

COPYRIGHT © 2004 – 2019 Jaroslav Blažek

Veškeré fotografie použité na stránkách http://foto.jablkon.cz a http://foto.jablkon.eu jsou plným autorským vlastnictvím autora Jaroslava Blažka a vztahuje se na ně mezinárodně platné autorské právo. Proto s nimi není možná jakákoliv manipulace; jsou určeny jen a pouze k prohlížení ve webovém prohlížeči. Bez písemného souhlasu autora není možné jakékoli jiné použití fotografií – zejména pak kopírování, linkování, tisk, publikování nebo jiné zde neuvedené zpracování.
Také použití obrázku jako základ pro jinou ilustraci nebo grafiku, včetně fotografií, je v rozporu s tímto licenčním ujednáním.
Vyjímkou jsou pouze fotografie v sekci Download, které můžete používat jako tzv. pozadí na zobrazovací ploše Vašeho monitoru.


Vstupem na další stránky již souhlasíte s tímto “Licenčním ujednáním”.
Pokud s tímto “Licenčním ujednáním” nesouhlasíte, opusťte prosím tyto stránky!