Čaj o páté se starostou

Přišel podzim, vyšlo další číslo Pilníkovského zpravodaje a s tím začalo i poslední čtvrtletí roku 2021. A proto se na radnici u starosty opět sešlo pár místních obyvatel na čaj o páté. Věděli jste, že první setkání proběhlo již na jaře roku 2019?

Toto podzimní setkání vyšlo na 13. října 2021 a sešli jsme se v zasedací místnosti na radnici. Většina návštěvníků chodí na čaj pravidelně, ale několik návštěvníků přišlo poprvé. I tentokrát byl pro každého příchozího připraven čaj podle vlastního výběru z velké nabídky ovocných či bylinkových čajů nebo čaj zelený nebo černý. K čaji tentokrát byl švestkový koláč.

Během setkání se zavzpomínalo na uplynulé kulturní a společenské akce a starosta prozradil ty plánované, z nichž některé zatím nebyly zveřejněny. I tentokrát hosté vyzpovídávali starostu, ale ke konci se to obrátilo a starosta se každého zeptal, jak se mu v Pilníkově žije a jestli neví o nějakých problémech v jeho okolí.

Chcete se také dozvědět něco nového a popovídat si v klidu se starostou? Máte možnost druhou středu v příštím čtvrtletí…

Příspěvek byl publikován v rubrice město Pilníkov, reportážní fotografie se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.