Slet čarodějnic 30. dubna 2012

V pondělí 30.04.2012 se na plácku za fotbalovým hřištěm opět po roce slétly malé i velké čarodějnice a malí čarodějové.

Tento slet plný her a soutěží opět zorganizovala Komise pro kulturu a sport ve spolupráci s SDH Pilníkov, takže si děti kromě různých her a soutěží opět mohly vyzkoušet (někteří jen zopakovat) použití různých hasících přístrojů. Někteří čarodějové a odvážnější čarodějky si také vyzkoušely hasičský oděv i s přílbou. A když zde byli hasiči, nemohla chybět ani oblíbená pěnová koupel.

Aby malé čarodějnice a malí čarodějové netrpěli při svém reji hladem nebo snad žízní, zajistili jim členky komise párky a nezapomněli ani na pití. Dokonce si vzpomněly i na hořčici a kečup ;-). I oheň na jejich opečení se nakonec podařilo rozdělat.

Když se trochu začalo šeřit zapálili hasiči velkou vatru s čarodějnicí kousek pod jejím vrcholem. Jedna z čarodějnic se dokonce kolem velké vatry prolétla na koštěti…

Letošního sletu se (podle snědených párků) zúčastnilo 80 čarodějů a čarodějnic. Dokonce tentokrát byla i poměrně vysoká účast zastupitelů města – dva zastupitelé se zúčastnili aktivně, čtyři pasivně a tři nedorazili vůbec.

Autorem plakátu je Jaroslav Blažek, junior.


Video je tentokrát dlouhé 12:41 minut.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, video se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.