Dětský karneval – 26.02.2012

Jaro se rychle blíží, a tak přišel opět čas uspořádat “Dětský karneval”. Děti v maskách, a samozřejmě i jejich rodiče, se sešli v nedělní odpoledne, 26.02.2012, na sále restaurace “Slunce”. Sál se zaplnil mnoha princeznami, vílami, čarodějkami i čaroději, různými zvířátky, několika Šmouly i pár indiány. Také jsem viděl malou muchomůrkou, netradiční masku sochy Svobody, malou Sněhurku, Pipi punčochatou. Nechyběla ani červená Karkulka a mnohé další pěkné masky.

Během odpoledne, které opět zorganizovala Komise pro kulturu a sport, se děti snad dost vyřádily a úplně každý si odnesl nějakou odměnu – nejoblíbenější odměnou byly nafukovací balónky a samozřejmě také sladkosti. Děti si zatancovaly a zahrály mnoho her. Mezi nejoblíbenější hry patřily závody na motorkách a židličkovaná. O dětské šampaňské si zasoutěžily tentokrát děti, které byly rozděleny do dvou skupin podle věku – pro dospělé byla připravena jiná soutěž. Letos si dospělí zasoutěžili v taneční soutěži.

Odpoledne rychle uteklo. Některým dětem se domů ani nechtělo. Tak zase napřesrok nashledanou!

Fotografií je téměř 150 a video má více než 31 minut – tak doufám, že se tam všichni najdete ;-).

Autorem plakátu je Jaroslav Blažek, junior.


Zde je snížená kvalita videa, originál je ve FullHD (1920×1080, 16:9) a má 31:07 minut.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, video se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.