Pilníkovský Halloween

Po roční přestávce se letos poslední říjnový den opět konal oblíbený Halloween, tentokrát pod názvem „Pilníkovský Halloween“, který připravil společně Výbor pro kulturu a Sportovní výbor.

Krátce po 16. hodině se na náměstí sešly první masky. Masek rychle přibývalo a chvilku po čtvrt na pět se vydaly na fotbalové hřiště, kde byly pro děti připraveny soutěže. Například míčkem sestřelovaly duchy z lavičky, vymalovávaly obrázky s halloweenskou tematikou nebo procházely klikatou trať, kterou procházely po dvojicích, ze které měl jeden zavázané oči šátkem a druhý jej tratí prováděl.

Vrcholem ale byla „stezka odvahy“! Všichni kdo měli odvahu, tedy nejenom děti, procházeli po stezce označené pouze svíčkami a navíc na ně občas vybaflo nějaké strašidlo. Za odměnu všichni účastníci zvěčnili své jméno na strašidelný pergamen a jako v minulých letech obdržely opět pamětní list.

Letos se Halloweenu zúčastnilo hodně dětí i jejich rodičů, dokonce i většina zastupitelů.

Publikováno také na novinky.czzde.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.