Hasičská soutěž „O pohár starosty města Pilníkov“

V sobotu 18. srpna 2012 se konal již pátý ročník hasičské soutěže “O pohár starosty města Pilníkov”. Soutěže se letos zúčastnilo celkem devět družstev – tři ženská a šest mužských družstev. Ženy přijely z Arnultovic, Klášterské Lhoty a z Vlčic, mužské týmy soutěžily za Arnultovice, Čermnou, Klášterskou Lhotu, Mladé Buky, Pilníkov a Trutnov – Horní Staré Město.

Ženy z Vlčic přijely obhájit své loňské prvenství, vítězství za muže mělo obhajovat také mužstvo z SDH Vlčice, ale to letos bohužel nepřijelo. Za SDH Pilníkov se soutěže opět zúčastnilo pouze družstvo místních mužů, které se oproti loňskému roku zlepšilo o jedno místo – letos skončilo s časem 31,94 s třetí. V mužích zvítězilo družstvo SDH Mladých Buků s časem 25,41 s (loňský vítěz měl čas 31,63 s) a v ženách družstvo SDH Klášterská Lhota s časem 39,55 s (loňské družstvo ale bylo rychlejší s časem 31,16 s).

Vzhledem k tomu, že se jednalo o již pátý ročník soutěže, byly také putovní poháry předány do trvalého držení družstvům, která v pětileté historii soutěže byla nejúspěšnější. V kategorii mužů to bylo družstvo SDH Mladých Buků, které putovní pohár získalo celkem třikrát, stejně jako nejúspěšnější družstvo v kategorii žen SDH Vlčice.

Klip 3:42 minut.

Video je dlouhé 22:40 minut.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, sportovní akce, video se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.