Mezinárodní turnaj v kopané MODELA CUP – Pilníkov 2011

Pilníkovští fotbalisté vyhráli!

V dopoledním utkání na turnaji MODELA Cup se pilníkovští fotbalisté utkali nejprve s polským družstvem Bóbr Marciszów, se kterým sice v normálním hracím čase remízovali 1 : 1, ale v následné dramatické penaltové bitvě vyhráli 6 : 5. Z druhého utkání postoupili, také po penaltovém rozstřelu, hráči SV Eintracht Profen. Takže do finále nastoupil Pilníkov proti Profenu a Pilníkovu se podařilo zvítězit nad Profenem 5 : 2!!! Blahopřejeme k vítězství!!!

TJ Spartak Pilníkov ve spolupráci s Městem Pilníkov a firmou MODELA Trutnov s.r.o. uspořádali v sobotu 25.06.2011 mezinárodní turnaj v kopané MODELA CUP – Pilníkov 2011. Turnaje se zúčastnily fotbalové týmy ze sportovních klubů SV Eintracht Profen (BRD), Bóbr Marciszów (PLR), LSK Sędzisław (PLR) a Spartak Pilníkov. Jako doprovodný zápas se tentokrát uskutečnilo utkání žen z klubu ŽFK Trutnov proti starším pánům z týmů všech účastníků turnaje.

Informace o turnaji můžete nalézt i na stránkách klubu LSK Lesk Sędzisław i Bóbr Marciszów.

Výsledky utkání jsou v následující tabulce a pod ní je opět řada fotografií a tentokrát i video. Z důvodu velikosti videa je snížena jeho kvalita, originál je ve FullHD (1920×1080, 16:9).

turnaj Pilníkov Profen Marciszów Sędzisław pořadí
Pilníkov

5 : 2

1 : 1
p. 6 : 5
1
Profen

2 : 5

0 : 0
p. 3 : 1
2
Marciszów 1 : 1
p. 5 : 6
0 : 1 4
Sędzisław 0 : 0
p. 1 : 3
1 : 0 3
ŽFK Trutnov – starší páni 2 : 2 penalty 5 : 2


Příspěvek byl publikován v rubrice město Pilníkov, reportážní fotografie, sportovní akce, video se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.