Obecní reprezentační ples 2017

Páteční večer 17. března 2017 a navazující noc patřily pilníkovskému Obecnímu reprezentačnímu plesu.

Na sále restaurace Slunce se sešlo mnoho místních i přespolních obyvatel, aby se společně pobavili, sál byl zcela zaplněn. Letos byl sál vyzdoben v červenobílé kombinaci a každý stůl byl doplněn červeným pruhem z organzy uprostřed bílého ubrusu. Na blížící se jaro upozorňoval ještě červenožlutý petrklíč ve středu stolů. I na zdech visely šerpy ve stejných barvách.

K poslechu i k tanci tentokrát hrála pětičlenná kapela Koplaho band z Týniště nad Orlicí a večerem provázela moderátorka Marcela Robková. Po úvodním přivítání přítomných starostou města Miroslavem Klapkou začala zábava.

Během večera účastníky plesu čekalo několik zajímavých vystoupení. Prvním bylo vystoupení mažoretek Rainbow ze ZŠ v Chotěvicích a později večer ještě dvě vystoupení Star West Trutnov.

Vrcholem večera se ale stalo neočekávané vystoupení místní skupiny Farářovy schovanky, které si téměř tajně nacvičily taneční vystoupení na melodie a písničky z úspěšné filmové série Slunce, seno a …

I o letošní ples projevili zájem nejenom místní sponzoři, kteří do tomboly dali mnoho zajímavých cen.

Publikováno také na novinky.czzde.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.