Obecní reprezentační ples 2020

V páteční večer 6. března 2020 se na sále restaurace Slunce uskutečnil další ročník obecního reprezentačního plesu. Sál byl zaplněn do posledního místečka. Na některé zájemce se dokonce ani nedostalo! Vstupenky totiž byly vyprodány již dlouho před konáním plesu.

Také letos ho připravil kulturní výbor Městského úřadu v Pilníkově. I letos, stejně jako vloni, každá z příchozích žen obdržela při vstupu do sálu od starosty obce Josefa Červeného žlutočervenou růži. Stoly byly vyzdobeny v národních barvách – červené ubrusy s bílými a modrými doplňky. Na stolech nechyběla ani váza na květiny, které ženy dostaly.

Večerem provázela moderátorka Marcela Robková. K poslechu i tanci tentokrát hrála pětičlenná kapela Koplaho band z Týniště nad Orlicí. Na úvod však nejprve všechny přítomné přivítal starosta města Josef Červený.

Během večera jsme sledovali předtančení dvou různých dvojic z taneční skupiny Bene Dance Art Team pod vedením Waltra Elscheka. Vrcholem večera se přesto stalo všemi netrpělivě očekávané vystoupení místní skupiny Farářovy schovanky, které v posledních letech na obecní ples vždy připraví nějaké nové vystoupení. Letos se předvedly jako pravěké ženy, které na závěr vystoupení rozdávaly divákům uzená žebírka a kuřecí paličky! A kdo že to táhl ten velký kastrol? No přeci pravěký muž Karel!

I o letošní ples projevili zájem nejenom místní sponzoři, kteří do tomboly dali mnoho zajímavých cen, ale také celá řada sponzorů z firem, které v Pilníkově získaly v uplynulém roce nějaké zakázky.

Celý ples provázela dobrá zábava a nálada. Většina účastníků se již těší na příští rok.

Fotografie jsou z plesu a z generální zkoušky.

A na závěr ještě video z generální zkoušky:

Schovanky 2020 - generální zkouška
Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.