Pilníkov 2011 – červen

Pilníkov 2011

Vzhledem k tomu, že již je polovina současného roku pryč, rozhodli jsme se sepsat souhrn akcí, které se v Pilníkově v uplynulém půlroce udály a kterých jsme se zúčastnili.

Toto nejsou oficiální informace z radnice, ale pouze dokument o veřejných akcích, kterých jsme se zúčastnili, a proto jsme o nich i něco napsali. Články i fotografie jsou k dispozici také na tomto webu (pilnikov.jablkon.cz) a soubor je zdarma ke stažení a pokud bude zájem, bude průběžně doplňován tak, že za jeden rok vznikne jeden soubor.

Vzhledem k tomu, že zde jsou skutečně pouze informace o akcích, kterých jsme se účastnili, není zde psáno o všem co se v Pilníkově událo. Pokud byste sem chtěli nějakou akci doplnit, můžete nás na ni pozvat a my už vše ostatní zařídíme. Případně můžete zaslat článek i s fotografiemi a pokud budete souhlasit i s bezúplatným zveřejněním, budeme jej moci sem, pod Vaším jménem, také zařadit.

Pokud máte k souhrnu nějaké připomínky nebo máte nějaký námět ke zlepšení, dejte nám prosím vědět na e-mail: info@jablkon.cz.

Pilníkov 2011 - červen
Pilníkov 2011 - červen
Pilnikov_2011-06.pdf
Verze: 06/2011
1.5 MiB
1408 Downloads
Podrobnosti...

Příspěvek byl publikován v rubrice den města, informace z kultury, město Pilníkov, myslivecké akce, reportážní fotografie, sportovní akce, vítání občánků, ZŠ a MŠ Pilníkov se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář