Pilníkov 2012 – duben

Pilníkov 2011

Tak opět dáváme letošní první souhrn reportáží z Pilníkova z roku 2012. Původně jsme ho sem tedy chtěli dát až před prázdninami, protože do prázdnin ještě budou nějaké další “akce”, ale když jste si o něj psali (cituji: “… kdy už konečně bude Pilníkov 2012?” nebo “Proč ještě není Pilníkov 2012? Budete ho dělat?”), tak jsme jej zveřejnili dříve.

Toto nejsou oficiální informace z radnice, ale pouze dokument o veřejných akcích, kterých jsme se zúčastnili, a proto jsme o nich i něco napsali. Články i fotografie jsou k dispozici také na tomto webu (pilnikov.jablkon.cz) a soubor je zdarma ke stažení.

Vzhledem k tomu, že zde jsou skutečně pouze informace o akcích, kterých jsme se účastnili, není zde psáno o všem co se v Pilníkově událo. Pokud byste sem chtěli nějakou akci doplnit, můžete nás na ni pozvat a my už vše ostatní zařídíme. Případně můžete zaslat článek i s fotografiemi a pokud budete souhlasit i s bezúplatným zveřejněním, budeme jej moci sem, pod Vaším jménem, také zařadit.

Pokud máte k souhrnu nějaké připomínky nebo máte nějaký námět ke zlepšení, dejte nám prosím vědět na e-mail: info@jablkon.cz.

[wpfilebase tag=file id=7]

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, vítání občánků se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.