Pilníkov 2013 – prosinec

Tak tu máme pomalu (nebo spíš rychle) zase Vánoce a potom již konec roku. Takže je čas na letos poslední souhrn událostí z Pilníkova.

Toto nejsou oficiální informace z radnice, ale pouze dokument o veřejných akcích, kterých jsme se zúčastnili, a proto jsme o nich i něco napsali. Články i fotografie jsou k dispozici také na tomto webu (pilnikov.jablkon.cz) a soubor je zdarma ke stažení.

Vzhledem k tomu, že zde jsou skutečně pouze informace o akcích, kterých jsme se účastnili, není zde psáno o všem co se v Pilníkově událo. Pokud byste sem chtěli nějakou akci doplnit, můžete nás na ni pozvat a my už vše ostatní zařídíme. Případně můžete zaslat článek i s fotografiemi a pokud budete souhlasit i s bezúplatným zveřejněním, budeme jej moci sem, pod Vaším jménem, také zařadit.

Pokud máte k souhrnu nějaké připomínky nebo máte nějaký námět ke zlepšení, dejte nám prosím vědět na e-mail: info@jablkon.cz.

Do tohoto souhrnu byl doplněn koncert Tlupy Tlap i Betlémské světlo. Asi zde je již vše co se letos událo.

Pilníkov 2013 - prosinec
Pilníkov 2013 - prosinec
Pilnikov_2013-12.pdf
Version: 12/2013
1.6 MiB
251 Downloads
Detaily...
Příspěvek byl publikován v rubrice historické památky, informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.