Kalendář “Pilníkovský kostel 2007”

Letos jsem hodně fotografoval v pilníkovském kostele, protože jsem se snažil zdokumentovat jeho stav po zřícení druhého klenbového pole. Protože při tom vzniklo poměrně velké množství fotografií, ze kterých jste některé mohli vidět na výstavě v rámci odhalení pelikána na pilníkovské kašně v zasedací místnosti OÚ (5.-12.7.2006), rozhodli jsme se letos poprvé vytvořit nástěnný kalendář, ve kterém by převažoval právě námět našeho kostela. Domníváme se, že vzhledem ke stavu kostela řada pilníkováků v pilníkovském kostele ani nebyla a takto budou mít možnost se s kostelem seznámit.

Protože je tento kalendář určen prioritně pro obyvatele Pilníkova, zaznamenali jsme do něho i některá výročí vztahující se k Pilníkovu. Zároveň jsme do kalendáře doplnili známé akce, které se budou v roce 2007 konat. Kalenář je na křídovém papíře a má formát A3.

Kalendář byl všem zájemcům předán 22.12.2006.

Ukázky listů kalendáře:

Tento článek a fotografie byl také zveřejněn na www.Pilnikov.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice historické památky, kostel Nejsvětější Trojice, město Pilníkov, Pilníkovské fotografie se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.