A léta běží … aneb posezení se seniory

V sobotu 15. října 2011 odpoledne zaplnili místní obecní restauraci “Slunce” pilníkovští senioři, kteří se zde sešli na každoročním setkání seniorů. Letos se setkání zúčastnilo 41 seniorů. Kulturní komise zajistila sladké občerstvení a k tanci i k poslechu hrál pan Prokop. A o čtvrté hodině přišlo i překvapení! Tedy spíše než přišlo, tak přišla … slečna Lenka Barková, která zazpívala několik písniček. Asi největší reakce byla na písničku “Sladké mámení”, jak se můžete přesvědčit v přiloženém videu.

Kdo chtěl, mohl si jen tak posedět a popovídat si s přáteli nebo si i zatancovat. Pan Prokop hrál různě rychlé písničky, takže každý si našel to, co mu vyhovovalo. Vzhledem k tomu, že mezi seniory byla většina žen (a některým mužům se ani moc tancovat nechtělo) byl na roztrhání pan starosta, který provedl snad všechny přítomné dámy.

I letošní setkání se všem zúčastněným líbilo a těší se na příští!

Z důvodu velikosti videa je snížena jeho kvalita, originál je ve FullHD (1920×1080, 16:9).Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, video se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.