Sportovní koktejl – rozhýbej své tělo 2

V sobotu 17. září 2011 otevírala ZŠ a MŠ Pilníkov pod záštitou města Pilníkov nově zrekonstruované veřejně přístupné školní hřiště. A aby se hřiště hned pořádně vyzkoušelo, připravili učitelé dopoledne plné soutěží a her pro děti i dospělé všech věkových kategorií.

V úvodu, hned po slavnostním otevření sportovního hřiště, předvedla možnost jeho využití pro tréning i nácvik speciálních atletických dovedností ligová reprezentantka oddílu atletiky Loko Trutnov Mgr. Michaela Musilová se svým trenérem, kteří do ukázek tréninku zapojili všechny zájemce. Hned potom začali soutěže v běhu na 60 m, štafetovém běhu. Kdo nechtěl běhat, mohl skákat do dálky nebo si zahrát floorbal. A samozřejmě se nezapomnělo ani na ty nejmenší děti – pro ně byla připravena řada zábavných soutěží a her.

A protože po každém závodě dostanou vítězové medaile, nemohlo předávání medailí chybět ani v závěru sportovního koktejlu. Mimo medailí za sportovní výkony dostal každý účastník také medaili pamětní.

Vzhledem k tomu, že organizátoři neopomněli “objednat” hezké počasí, byla na otevření hřiště vcelku velká účast dětí, z nichž se převážná většina aktivně zapojila do sportovního programu. Soutěžících účastníků bylo celkem více než 150. Škoda, že se této akce, kterou spolufinancovalo město Pilníkov, nezúčastnil nikdo ze zastupitelů města. Město velmi aktivně zastupoval pouze pan starosta Haken, který se zúčastnil mimo jiné i skoku do dálky a sprintu na 60 metrů.


Z důvodu velikosti videa je snížena jeho kvalita, originál je ve FullHD (1920×1080, 16:9). Doufám, že se tam všichni (kteří jste se koktejlu zúčastnili 🙂 ) najdete…

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, sportovní akce, video, ZŠ a MŠ Pilníkov se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.