Vítání občánků 11.11.2012

V neděli 11. listopadu 2012 se konalo již třetí letošní vítání nových občánků našeho města.

I tentokrát odpolední program zorganizovala Komise pro kulturu a sport spolu s rodinou Pachlovic. V kulturním vystoupení opět vystoupily děti Terezka a Štěpánek Pachlovi, Adriana a Šimon a Matýsek Sokolovičovi a Karolínka a Vojta Slavíkovi. Hudbou a zpěvem je doprovázeli Jana a Martin Pachlovi.

Tentokrát bylo přivítáno pět dětí – dvě slečny a tři chlapci:

  • Blažková Karolína
  • Vanický Matyáš
  • Vysloužil Petr
  • Hajná Ingrid
  • Novák Ludvík

Po kulturním pásmu byly noví občánci zapsáni do pamětní knihy města a každá maminka obdržela květinu a marcipánové miminko. Starosta také rodičům předal pamětní list a finanční dárek.

Přejeme dětem šťastný a radostný život v našem městě.

Ohlédneme-li se za všemi letošními vítáními, zjistíme, že letos jsme v Pilníkově přivítali celkem 17 dětí, z toho bylo 7 slečen a 10 chlapců. Mezi nimi byla také jedna “klučičí” dvojčata. Zajímavé také je, že se neopakovala žádná křestní jména, pouze jedno jméno se vyskytovalo dvakrát – jednou jako jméno pro chlapce a jednou pro dívku. Bylo to jméno Petr / Petra.


Pro případné zájemce je připraveno video DVD – ceník a další informace naleznete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, video, vítání občánků se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.