První vítání občánků v roce 2013

Na nedělní odpoledne 31. března 2013 připravila pilníkovská Komise pro kulturu a sport letošní první vítání nových občánků našeho města.

I tentokrát kulturní program připravily členky Komise pro kulturu a sport se svými dětmi, a s dětmi a manžely Pachlovými. Konkrétně to byli Karolínka Slavíková, Adrianka, Šimonek a Matýsek Sokolovičovi a Terezka a Štěpán Pachlovi. Vystoupení dětí připravila a s dětmi nacvičila Jana Pachlová s Veronikou Sokolovičovou a Denisou Slavíkovou. Martin Paša Pachl vystoupení doprovázel hrou na kytaru.

Přivítáno bylo celkem pět nových občánků – tři malé slečny a dva chlapci. A hned na prvním vítání byla jedna, tentokrát smíšená, dvojčata:

  • Nela a Tomáš Francúzovi
  • Štěpán Bažant
  • Justýna Nováková
  • Anna Klikošová

Po kulturním pásmu byli noví občánci zapsáni do pamětní knihy města a každá maminka obdržela květinu a marcipánové miminko a starosta rodičům předal pamětní list a finanční dárek.

Přejeme dětem šťastný a radostný život v našem městě.

Publikováno také na novinky.cz.

Video je již také hotové.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, video, vítání občánků se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.