Modernizace základní školy – multimediální učebna

V letošním roce došlo také k modernizaci naší základní školy. Po loňském přebudování školních šaten ve školní budově na náměstí došlo dále k výrazné modernizaci učebny fyziky. Ani nižší stupeň se modernizaci nevyhnul.

Bývalá učebna fyziky byla zcela předělána – počínaje podlahou a konče instalací moderní audiovizuální techniky. Dnes je z ní moderní multifunkční odborná učebna. Pokud jste v této učebně v posledních měsících nebyli, tak ji dnes ani nepoznáte.

Je zde nová podlaha, nové uzamykatelné prosklené skříňky pro učební pomůcky, nové lavice i katedra. Nejvýraznější změnou je ovšem tabule. Na první pohled si určitě všimnete, že má bílou prostřední část. Je to proto, že je k ní připevněn projektor, který je propojitelný s počítačem. U projektoru je také čidlo, které dokáže sledovat na tabuli polohu speciálního pera, které tak funguje srovnatelně jako počítačová myš.

Na nižším stupni byla modernizací „postižena“ druhá třída. Hlavní změnou je také nová tabule s výše popsaným audiovizuálním systémem.

Na posledních třech snímcích pracovník dodavatele předvádí audiovizuální výukové programy.

Příspěvek byl publikován v rubrice město Pilníkov, ZŠ a MŠ Pilníkov se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář