Fotografie, to jsou trvalé vzpomínky na celý život

Nabízíme Vám zhotovení rodinných fotografií včetně svatebních, těhotenských, novorozeneckých, dětských fotografií i fotografií celé rodiny. Dále nabízíme fotografování různých akcí, oslav, firemních večírků, narozenin a dalších příležitostí. Také fotografujeme exteriéry i interiéry provozoven, restaurací, hotelů i jiných prostorů.

Fotografování svateb nabízíme v různých variantách, které jsou obvykle snoubenci požadovány. Samozřejmě vždy zohledníme individuální požadavky snoubenců, proto je vhodné se domluvit i na osobním setkání ještě před fotografováním. K fotografování používáme různé rekvizity, například vějíře (péřové i krajkové), deštníček, deštníky, boa v různých barvách, a další. Doporučuji Vám si prohlédnout podrobnější informace (s ceníkem) a ukázky svatebních fotografií.

Na svatby je možné připravit přenosný ateliér s obsluhou (někdo mu také říká “fotokoutek”), ve kterém je připravena řada rekvizit (klobouky, vějíře, boa, deštníčky a řada dalších rekvizit). V případě zájmu Vám fotografie můžeme na místě hned na minilabu vytisknout, takže si návštěvníci odnesou vzpomínku na hezký den. Pro mobilní atelier, ale potřebuje místo pro umístění s přívodem elektrické energie pro tiskárnu a počítač, proto je nutné tento požadavek uvést hned při objednání fotografování. Zde je ukázka fotografií.

Před fotografováním Vaší svatby je možné vytvořit ještě několik předsvatebních fotografií, které můžete použít třeba na osobité svatební pozvánky nebo je můžete dát na začátek svatebního alba nebo … to už záleží jen na Vaší fantazii.

Když čekáte miminko, pořídíme Vám několik těhotenských fotografií. Záleží jen na Vás, zda-li se necháte vyfotografovat s budoucím tatínkem nebo budete chtít rodinu překvapit a necháte se vyfotit sama. Při fotografování (ceník) opět používáme řadu rekvizit.

Když se miminko narodí, je to velká a krásná událost v životě celé rodiny, která Vám ovlivní celý následující život. Miminko, ale velmi rychle roste, a je proto velmi vhodné pořídit první fotografie již během prvních týdnů jeho života. Pokud tyto první týdny promeškáte, již nikdy se takové fotografie pořídit nepodaří, protože v prvních týdnech miminka rostou velmi rychle, některé fotografie se proto později pořídit prostě nedají. Na fotografie miminek se můžete podívat zde.

Když děti později odrostou lze je fotit samostatně, případně se sourozenci či kamarády a samozřejmě také s Vámi – jejich rodiči. K tomuto fotografování také používáme celou řadu rekvizit. Je ale vhodné, pokud si na fotografování přinesete nějakou oblíbenou hračku dítěte. Klidně i méně obvyklou hračku, třeba pokličky na hrnec (i hrnec), vařečku, korálky, knoflíky, košíčky i větší košík či velký koš, starý klobouk, hůlku nebo cokoli jiného, k čemu mají Vaše děti vztah.  Na fotografování dětí, zvláště menších, je potřeba si vyčlenit více času, aby se děti trochu “rozkoukaly” a fotografie získaly na zajímavosti. Pro menší děti nezapomeňte vzít nějakou svačinku a pití.

Při pořizování rodinné fotografie je vhodné celou rodinu sladit do stejných barev nebo barev podobných odstínů. Vhodné jsou například rifle, jednobarevná trička či košile, vhodnější jsou trička bez různých reklamních nápisů a výrazných obrázků. Pro maminky a holčičky doporučuji letní šaty, různé sukýnky a ozdůbky – náramky na ruku, korále, náhrdelníky, náušnice (i velké), sponky do vlasů. Kluci si zase mohou vzít oblíbený míč nebo jiné vhodné sportovní náčiní.

Na všechny rodinné fotografie se můžete podívat zde a ceník naleznete zde.

Nakonec ještě ukázka skupinových fotografií – fotografujeme školy, školky, sportovní kluby, taneční, školní tabla a podobně.

Nejčastěji působíme v oblasti Trutnova, Hradce Králové a na Kolínsku a Kutnohorsku. V případě, že je k ceně připočítáváno cestovné je počítáno z Pilníkova (v okruhu 15 km od Pilníkova je doprava zdarma) nebo z Kolína (v okruhu 15 km od Kolína je doprava zdarma (poznámka: to znamená i doprava do Kutné Hory je zdarma)).

Související obrázky:

Napsat komentář