První prosincový večer roku 2011 přivítal v trutnovském společenském centru UFFO Hanu Zagorovou a jejího hosta – Petra Rezka, které doprovázela kapela Boom Band Jiřího Dvořáka.
Před vyprodaným hledištěm zazpíval nejprve Petr Rezek a po něm Hana Zagorová. Samozřejmě, že nezapomněli ani na společné písničky, bez kterých bych si nedovedl jejich koncert ani představit. Tím myslím samozřejmě písničky „Duhová víla“ nebo třeba „Ta pusa je tvá“. Kromě starých známých písniček Hana Zagorová přidala i několik písniček nových z nedávno vydaného trojalba „Zítra se zvedme vítr“.
O tom, jak se více než čtyřem stovkám diváků koncert devítinásobné slavice a jejího hosta líbil, svědčí i závěrečný potlesk ve stoje a účast na následné autogramiádě obou umělců.
Protože jsem měl povoleno na koncertu fotografovat, můžete se podívat i na několik fotografií.
BOOM BAND hrál ve složení:
Ondřej Hájek – klávesy
vedoucí Jiří Dvořák – baskytara, zpěv
Tomáš Kapek – bicí
Fredy Bittner – kytara, zpěv
Jiří Březík – klávesy, kytara, skladatel
Jana Koutová – vokalistka