MDŽ v penzionu U Skutilů aneb večer pro ženy

V pátek 10. března 2017 se v penzionu U Skutilů opět po roce konala tradiční oslava Mezinárodního Dne Žen pro ženy. Pro ženy proto, že návštěvnicemi byly téměř samé ženy a muži zde byli pouze jako personál v baru a v kuchyni.

Po přivítání přítomných žen majitelkou penzionu Marií Skutilovou zarecitovaly ženám děti z místní mateřské školky veselé básničky a zazpívaly krásné písničky, které si s nimi připravily jejich učitelky Lenka Mihálková a Šárka Valentová. Po nich již nastoupil pan Prokop, který po celý večer, až do noci, hrál pro poslech i k tanci známé písničky. O pitný režim se mezi tím staral Pavel Dostál a Jiří Anděl. A když někdo dostal hlad, o ten se postaral Miroslav Slavík a Ludovít Bodó.

O úžasný kulturní zážitek se postarali místní hasiči z SDH Pilníkov. A samozřejmě nemohla chybět ani tombola. A hádejte, co byla hlavní výhra?

Veselý večer rychle utekl a ženám již nezbývá, než se těšit na příští MDŽ, opět U Skutilů.

Publikováno také na novinky.czzde.

Fotografie z atelieru se připravují.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotografické služby, informace z kultury, město Pilníkov, portrétní fotografie, reportážní fotografie se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.