5. myslivecké “Půlení prázdnin”

Čas hrozně rychle utíká a prázdniny obzvlášť! Takže … již je to tady – myslivci nám půlí prázdniny!

Tentokrát v sobotu 4. srpna 2012 po 15 hodině uspořádali myslivci z místního MS Krakonoš již páté tradiční zábavné odpoledne pro děti i jejich rodiče. Děti a jejich rodiče přivítal Ing. Kult před nastoupeným mysliveckým sdružením. Myslivci si pro děti připravili celou řadu zábavných i naučných her, při kterých děti poznávaly zvířata z našich lesů a strání, poznávaly stromy podle větviček a listí či šišek, brouky. Pokud něco nevěděly, myslivci jim vše rádi vysvětlili.

Střelba ze vzduchovky samozřejmě také nechyběla a pro loňský velký úspěch byla opět zařazena i soutěž v malování. Na posledním snímku jsou všichni její vítězové – gratulujeme!

Po absolvování všech soutěžních disciplín si děti mohly vyzvednout špekáček a hned si jej nad ohněm opéci.

Letošního půlení prázdnin se aktivně zúčastnilo téměř 60 dětí, což je mnohem více než loni. Je vidět, že se půlení prázdnin stalo další oblíbenou pilníkovskou tradicí.

Děkujeme myslivcům za zdařilou akci!

Video je dlouhé 9:35 minut.

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, myslivecké akce, reportážní fotografie, video se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.