6. myslivecké „Půlení prázdnin“

I letošní prázdniny hrozně rychle utíkají, a tak se opět v pátek 26. července 2013 od 15 hodin konalo již šesté myslivecké „Půlení prázdnin“.

Na úvod nejprve před mysliveckým srubem přivítal všechny zúčastněné předseda mysliveckého sdružení Ing. Kult s dalšími členy MS Krakonoš. Myslivci si pro děti opět připravili celou řadu různých soutěží, ve kterých děti musely prokázat svoji zdatnost i ve znalostech okolní přírody – stromů a jejich plodů i větviček, zvířat žijících v okolních lesích. Pokud děti něco nevěděly, myslivci jim vše ochotně vysvětlili.

Kromě znalostních úkolů samozřejmě ani letos nemohla chybět oblíbená střelba ze vzduchovky, „norování“ nebo házení kroužků na jelení paroží.

Když děti absolvovaly všechny soutěže, obdržely na památku medaili a ještě si vyzvedly špekáček, který si hned nad připraveným ohněm mohly opéci. Vše měli myslivci zajištěné.

I přes velké teplo se letošního půlení prázdnin zúčastnilo téměř 30 dětí.

Publikováno také na novinky.cz.


Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, myslivecké akce, reportážní fotografie, video se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.