Školní akademie 2015

A již se zase pomalu blíží konec školního roku a tak opět přišel čas na tradiční školní akademii. Akademie se konala ve čtvrtek 18. června 2015 na sále nyní uzavřené restaurace “Slunce”.

Již od 16 hodin se scházeli rodiče i prarodiče, aby shlédli program, který si pro ně jejich děti připravily. Letošní ročník se konal ve znamení vody. Proto nás, po úvodním přivítání ředitelkou školy Mgr. Ilonou Skořepovou a starostou Pilníkova Miroslavem Klapkou, navštívili vodní víly, vodníci zde uspořádali sněm vodníků, nebo se děti koupaly ve vodě. Mezi těmito vodními živly jsme mohli shlédnout řadu tanečních vystoupení dětí z různých ročníků.

Na závěr ještě doplaval starosta, aby se, spolu s paní ředitelkou školy, s diváky rozloučil. A protože akademie byla ve znamení vody, tak “skutečně” připlaval s výbavou na šnorchlování – i sploutvemi. No podívejte se sami…

Na letošní ročník se přišlo podívat mnoho rodičů a sál byl jimi zcela zaplněn. Někteří rodiče museli i na balkón, protože dole na sále již nebylo místo. Všem návštěvníkům se vystoupení všech dětí moc líbilo.

Publikováno také na novinky.czzde.

Související obrázky:

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, ZŠ a MŠ Pilníkov se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.