Těhotenské fotografie

Fotografie nastávajících maminek je vhodné pořizovat co nejpozději, tak kolem osmého měsíce, nebo postupně jak Vám poroste bříško – ale záleží na Vás, fotografování se vždy podřizuje tomu, abyste při něm byla v “pohodě”.

Obvykle bývá nafoceno 40 až 80 fotografií, které jsou všechny upraveny a retušovány, některé jsou převedeny do sépie či černobílého provedení, případně jsou provedeny i jiné úpravy. Ze zhotovených fotografií si máte možnost vybrat v zaheslované galerii na našich stránkách (fotografie z galerie jsou odstraněny po dohodě s Vámi), které fotografie budete chtít zhotovit. V ceně je zhotovení 5 kusů fotografií 15 x 23 cm a 5 ks fotografií 10 x 15 cm podle Vašeho výběru.

Na fotografování si s sebou vezměte nějaké oblíbené oblečení na převlečení. Vhodná jsou například přiléhavá jednobarevná trička nebo tílka, košile, rifle nebo jiné jednobarevné kalhoty, které nemusí jít v pase zapnout. Pokud již máte malé dupačky nebo botičky, vezměte je také s sebou. Dále s sebou můžete vzít řehtačky nebo malé plyšáky. Na sebe si vezměte volnější oblečení, abyste na těle neměla otlaky, protože někdy poměrně dlouho trvá než zmizí a na těle působí poněkud rušivě.

Obdobně o oblečení to platí i pro budoucího tatínka, pokud budete chtít i společné fotografie, ale nezapomeňte, aby Vaše oblečení spolu ladilo.

Pokud již máte děti, vezměte je také s sebou, jistě se s Vámi rády vyfotí. Můžete jim s sebou vzít nějakého oblíbeného plyšáka nebo třeba knížku.

Cena fotografování se pohybuje od 690,- Kč za 1 až 2 hodiny fotografování a 5 kusů fotografií 15 x 23 cm a 5 ks fotografií 10 x 15 cm podle Vašeho výběru. Na další fotografování poskytujeme slevy.

Bez Vašeho souhlasu nejsou Vaše fotografie nikde zveřejněny.

Související obrázky:

Příspěvek byl publikován v rubrice Fotografické služby, portrétní fotografie, rodinná fotografie se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.