Vítání občánků

V sobotu 21. října 2023 se konalo letošní první, a nejspíše i poslední, vítání občánků. Minulé vítání občánků se uskutečnilo před více než rokem, ještě před loňskými volbami, v neděli 18. září 2022.

Letošní vítání se konalo na sále restaurace Slunce, a i tentokrát všechny přítomné rodiče, babičky, dědečky i další příbuzné přivítala předsedkyně sociálního výboru zastupitelka Hana Blažková. Po přivítání pozvala dívky z místní základní školy, které pod vedením Mgr. Světluše Pospíšilové měly připravené krátké pásmo písniček a básniček.

A přišel čas na představení nových občánků města! Hana Blažková je postupně představila starostovi města Josefu Červenému. Tentokrát přivítali šest nových občánků, kteří se narodili od dubna do poloviny září tohoto roku. Byli to dvě dívky a čtyři chlapci.

Všichni rodiče dostali pro děti finanční dárek a maminky obdržely květinu. Noví občánci ještě dostali balíček s heboučkými osuškami. Na závěr si starosta s rodiči připil na zdraví jejich dětí.

Přejeme dětem šťastný a radostný život v našem městě.

Související obrázky:

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, vítání občánků se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.