Hasičská soutěž “O štít města Pilníkov”

V sobotu 17. srpna 2013 se na obvyklém místě, na louce za požární nádrží, konala soutěž v požárním sportu letos pod názvem “O štít města Pilníkov”, která navazuje na soutěže z minulých pěti let „O pohár starosty města Pilníkov“. Soutěže se letos zúčastnilo celkem třináct družstev. Ženy z Bílé Třemešné, Dubence, Klášterské Lhoty, Vítězné a z Vlčic. S nimi přijela i družstva mužů a navíc přijeli ještě muži z Čermné, Trutnova – Horního Starého Města a samozřejmě nesmím zapomenout na muže z organizujícího SDH Pilníkov.

Všichni urputně bojovali, avšak některé týmy pronásledovala smůla, což je vidět i v dosažených časech. Soutěž byla jednokolová, takže oprava nebyla možná. Dokonce došlo i k nenastartování jednoho čerpadla, čímž družstvo mužů z SDH Vítězná přišlo o možnost dobrého umístění. Protože zde však byly z Vítězné i ženy, místní SDH Pilníkov ochotně zapůjčilo vlastní čerpadlo, aby se ženy z Vítězné mohly soutěže zúčastnit.

Děkujeme našim hasičům z Pilníkova, kteří celou soutěž včera připravovali a dnes i organizačně zajišťovali a přesto dokázali v soutěži obsadit krásné druhé místo. První místa v obou kategoriích opět (jako v roce 2011) obsadila družstva z Vlčic.

Výsledky – muži: SDH Vlčice (28,74 s), SDH Pilníkov (30,40 s), SDH Čermná (32,50 s).

Výsledky – ženy: SDH Vlčice (25,48 s), SDH Dubenec (32,89 s), SDH Vítězná (33,67 s).

Kompletní výsledkovou listinu se všemi dosaženými časy najdete v galerii níže.

Publikováno také na novinky.cz.


Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie, sportovní akce, video se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.