Den gminy Marciszów 29.06.2013

V sobotu 29. června se konal Den gminy Marciszów spojený s fotbalovým turnajem, ve kterém pilníkováci obsadili krásné třetí místo. Den gminy Marciszów je v podstatě obdobou u nás pořádaných dnů měst a obcí.

Z Pilníkova byl tento den vypraven do Marciszówa autobus – nejprve ráno pro sportovce a jejich fanoušky, kteří se zúčastnili dopoledního fotbalového turnaje a odpoledne pro ostatní zájemce o účast pouze na odpoledním programu Dne gminy Marciszów.

Na úvod programu, který začal s téměř hodinovým spožděním, nejprve proběhly úvodní proslovy, po kterých byly vyhlášeny výsledky dopoledního turnaje a předány poháry zástupcům úspěšných týmů. Potom začal kulturní program, ve kterém vystoupila taneční skupina „Metamorfóza“, která vystoupila celkem čtyřikrát – s country tancem, jako rockové tanečnice, s kankánem a jako tanečnice z dvacátých let minulého století. Po nich předvedli své umění sportovci z místního karate klubu, po kterých následovalo vystoupení „Rytířů z Bolkówa“ (a málem získali nového člena z Pilníkova… (viz fotografie)).

Bylo to celkem zajímavé odpoledne…

Související obrázky:

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, Polsko, reportážní fotografie, Zápisky z cest se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.