Městský reprezentační ples 2023

V pátek 10. března 2023 večer v pilníkovském sále restaurace Slunce proběhl další z mnoha ročníků městského reprezentačního plesu. Ples pro spoluobčany připravil po vynucené dvouleté covidové přestávce kulturní výbor ve spolupráci se zastupiteli města.

Když jsme vstoupili do sálu, nejprve každého přivítal starosta a odstřihl ze vstupenky slosovatelnou část. Potom jsme došli k našemu stolu a i letos stála na každém stole váza s květinami. Tentokrát to byly tulipány. Stoly byly ještě navíc ozdobeny vystříhanými konfetami.

Ples moderovala osvědčená Marcela Robková, která nejprve společně se starostou města Josefem Červeným přivítala všechny přítomné a tak ples přibližně ve třičtvrtě na devět mohl konečně začít. K poslechu a k tanci hrály skupina META z Havlovic, avšak nejprve jsme shlédli první část předtančení taneční skupiny Bene Dance Art Team pod vedením Waltra Elscheka. Druhá část proběhla po hodině plesu. Největší úspěch však tradičně sklidily místní Farářovy schovanky, které si i na letošní ples připravily nové představení.

Každoročně je součástí plesu také tombola, a ta nechyběla ani letos. Do tomboly přispěla řada jak místních tak i přespolních sponzorů. Mnoho cen dodala také pilníkovská radnice. Hlavní cenou tentokrát bylo divoké prase.

Všichni účastníci plesu se dobře bavili a poslední tanečníci se rozcházeli až dlouho po půlnoci.

Související obrázky:

Příspěvek byl publikován v rubrice informace z kultury, město Pilníkov, reportážní fotografie se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.